24. dubna 2012

24. dubna 2012 v 19:53 | Mischacreizy*

Je hezké když dívka spí s pocitem, že se kvůli ní kluci poprali, ale hezčí je ten pocit, když ví, že mezi ně někdo vstoupil a řekl "Zdovolením ta je moje!"

..Zdravím♥
Jak dopadl pohovor? Musím říct, že to byl docela záhul, ale myslela jsem si, že to bude horší. Vyjeli jsme asi ve 2 hodiny, celou cestu jsem se v autě klepala :D a psala si s holkama. Když tatík parkoval, tak se mi udělalo strašně špatně od žaludku, že jsem se vyzvracela před očima mých budoucích spolužáků, takže si mě budou v září určitě pamatovat :D Líp jsem se předvíst nemohla, fakt, že jo :D Tak teď jen doufám, že si mě nikdo nebude pamatovat jako tu, co blila. S nervama jsme šli do školy, do třídy kde se pohovor konal. Sedli jsem si do poslední lavice u dveří a čekali co se bude dít. Bylo nás tam asi patnáct holek s rodiči.


Musím říct, že pár mým budoucím spolužačkám bych nejradši dala bombu, ty namyšlený pohledy. Ale bylo tam i pár holek, se kterými si myslím, že bych si mohla rozumnět, alespoň doufám :) S jednou slečnou jsme se na sebe pořád usmívali :) Byly tam dvě učitelky, které nás seznámili se školou a oborem a rozdali papíry. Nejdříve jsme museli vyplnit dotazník a pak nám rozdali papíry s informacemi, co budeme potřebovat a jaké knížky si máme pořídit. V září pojedeme my kosmetičky s mechanikama a elektrikářema na chatu na seznamovák, takže už se nemůžu dočkat :D Když jsme všechno doplnili a vyplnili, tak jsem jeli domů. Jsem ráda, že už to mám za sebou. Vzali mě na kosmetičku i zdrávku :) ale mě stejně víc láká ta kosmetička, takže asi táám no :) Mějte se krásně a děkuju všem moc za podporu♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.