10. prosinec

10. prosince 2011 v 10:34 | Mischacreizy
Ahoj holky :)
Moc se omlouvám, že jsem dloho nepřidala žádný článek, ale mám toho teď vážně moc. Škola, zkoušky, škola, nákupy na Vánoce, škola a ještě k tomu nemůžu na počítač, takže jsem tu potají :D Tak jestli se sem někdy potají zase dostanu, tak určitě nějaký ten článek přidám. Včera jsem projížděla email a našla jsem tam zprávu od jedné slečny, která mě poprosila o článek- jak zapomenout na kluka. Nevím jestli si to přečte, ale chci jí říct, že už se na něm pracuje ;)
Jak asi víte, na konci prosince se nám uzavírají známky a já se snažím zachránit co se dá...
Ve středu u nás ve škole byl nějaký učitel ze zemědělské školy v Poděbradech. Udělal nám přednášku, a to co mě vážně překvapilo je, že si musíme podat jen dvě přihlášky místo tří, to mě vážně dostalo a vůbec mi to v rozhodování nějak nepomohlo, spíše teď vůbec nevím kde přihlášky skončí :D

Včera jsem byla s kamarádkama v kolínském Futuru na nákupech. Pak jsme si sedli ke stolu v centru Fůčku. Jo, že já tam jezdila, potkala jsem tam mého bívalého kluka z nějakejma holkama. On u stolu taky seděl a když mě zahlíd, tak asi po půl hodině šli nenápadně kolem nás a ta holka na ho začala ho líbat a furt na mě sprominutím čuměla, myslela jsem že ji vyškrábu oči... ale užily jsme si to tam, taky díky tomu mám zaracha :D ale stálo to zato, jen kdybych nepotkala toho debil*.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.