Dnešek

11. listopadu 2011 v 14:39
Čusík lidičky,
Jaký jste měli den? :) Já docela rušný :D Vstávala jsem v půl páté abych stihla dojít do krámu, stavit se pro kámošku a zároveň jít včas do školy. No nakonec jsme dorazili za pět minut osm, ale úča si nás na chodbě naštěstí nevšimla, takže jsme poznámku a seřvání před celou školou naštěstí neměli. Začínala druhá hodina a učitelka nám slavnostně zahlásila, že píšeme čtvrtletku z matiky. Všichni samozdřejmě, co? Vždyť jste nám nic neřekla! Tak jsem se tam s ní asi půl hodiny dohadovaly než nám řekla, že nám zbývá asi 35 minut. Což z toho máme asi pět minut, než nám rozdá zadání a vysvětlí, co máme dělat. Takže jsme na ní měli necelých 30 minut. Měli jsme tam deset cvičeních a já stihla pět a ještě k tomu samý dlouhý rovnice. Za 30 minut se to stihnou fakt nedá.
Nejvíc mě na tom štve to, že příde pozdě do hodiny a ještě se s námi háda, že nám to řekla, ale přitom řekla, že v pátek psát nebudeme, že se nemáme bát. No nenaštve to? Takže se budu modlit, alespoň za trojku.
.
Jinak zachviličku pojedu s holkama na velký nákupy do Kolína ;D Tak když se sem večer dostanu, tak jsem snad už konečně dám tu slibovanou soutěž o ceny, tak se nezapomeňtě podívat. Mějste se krásně a užívejte sluníčka :)
Vaše Míschacreizy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dejzíí Dejzíí | 11. listopadu 2011 v 15:43 | Reagovat

To jo no to mě taky vždycky naštve naše učitelka je úplně stejná :D tak držím palce at ti to dobře dopadne, máš supr blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.