Would you like the story?

27. října 2011 v 12:05 | Mischacreizy

♥Příběh jedné lásky♥

Můj zamilovaný příběh se odehrál minulé prázdniny. Nikdy jsem si nemyslela, že bych se mohla ještě někdy zamilovat. Po zkušenostech s kluky se kterými jsem chodila, už jsem se do žádného vztahu ani nehrnula, řekla jsem si, že se do žádného kluka, který o mě stojí a zajímá se, vrhat do náručí hned nebudu, počkám na toho pravého, který za to opravdu stojí.

O prázdninách jsme měli jet s babičkou a dědou k nim na chalupu do Krkonoš.
Když jsme s babičkou a dědou dorazili na chalupu, tak mi babička řekla, ať se jdu někam podívat, že mi připraví pokoj a večer mi pomůže vybalit oblečení. Jako malá jsem to tu milovala, těšila jsem se, že poznám nové kamarády a že si tohle léto opravdu užiju. Jenomže tohle místo, kde nebyli žádní mí vrstevníci, obchody - nebyl nic pro patnáctiletou puberťačku z velkoměsta.

.Nakonec asi po hodinové procházce po hřebenech hor jsem konečně zahlédla kluka, který se proháněl na koni. Blížila jsem se k němu a snažila se, aby mě zahlédl. Povedlo se, opravdu mě zahlédl a pomalu ke mně klusal na krásném černém koni. Trochu jsem se styděla, ale byla jsem ráda, že tu alespoň někdo je. Slezl z koně a šel směrem ke mě. Ten obličej už jsem přeci někde viděla, řekla jsem si v duchu. Řekl: Ahoj, co tu děláš? A po chvilce jsme si začali povídat. Napadlo mě, nešli bychom se někam projít? Zeptala jsem se. Po dlouhé procházce a povídání jsme zjistili, že se vlastně známe. Jako malinká holčička jsem k babičce jezdívala hodně často a byla tu skoro každé prázdniny. Ten kluk byl můj malý kamarád, ten kamarád, do kterého jsem byla jako malá zamilovaná. Jenomže když už jsem začínala přicházet do puberty, tak už jsem k babičce na prázdniny nejezdívala, spíše mě lákaly tábory než představa, že budu zavřená na vesnici - já holka z města.
Když jsme to zjistili byli jsme strašně překvapení a zároveň rádi, řekl mi, že jsem mu byla zezačátku když mě uviděl nějaká povědomá, ale že si prý nebyl jistý, tak nic neřekl. Byla jsem ráda, že jsme se zase potkali, protože jsem na něj často myslela, co dělá, jak se má a jestli třeba chce být pořád pilotem.
.
Už se pomalu stmívalo a my se měli pořád o čem bavit, sedli jsme si na studnu před naší chalupu a povídali si. Byla už docela zima a já na sobě měla jen tílko, viděl, že mi je trochu zima tak půjčil mi bundu, najednou jsme byli u sebe tak blízko, že jsem začínala cítit takové zvláštní teplo, hezky se mi s ním povídalo, bylo mi s ním hrozně hezky, byl jiný než ostatní kluci, byl něčím vyjímečný. Co by jste dělali vy, kdyby jste měli u sebe nádherného, milého kluka, do kterého jste byli jako malé zamilované? Myslela jsem si, že se políbíme, ale najednou zavolala babička, ať už jdu domů, musela jsem jít nic jiného mi nezbývalo. Pavel se mě zeptal, jestli bych s ním zase zítra nešla ven, souhlasila jsem a byla ráda, že se první zeptal on, a né já. Řekl mi, ať se hezky vyspím, že na mě zítra kolem deváté zazvoní. Byla jsem tak ráda, úplně mi bušilo srdce a já si uvědomila, že jsem se asi zase zamilovala do toho samého krásného Páji, jako když jsem byla malá.
Druhý den ráno mě přišla babička probudit, že potřebuje pomoct s obědem, šla jsem, ale pořád jsem nemohla přestat myslet na Pavla, skoro celou noc se mi o něm zdálo, byla jsem v sedmém nebi :) Při loupání brambor jsem přemýšlela co si na sebe vezmu a napadli mě kytičkované šaty. Najednou se babička zeptala jestli jsem si tu už našla nějaké kamarády, tak jsem ji řekla o Pavlovi, o mém kamarádovi z dětství, že se dneska staví a půjdeme spolu ven, byla ráda, že už jsem si tu alespoň někoho našla. Babička mi řekla, že se na mě často ptal. Míšo máš nejvyšší čas, já to tady dodělám. Odpověděla mi babička. V pokoji jsem trošku zápasila s oblečením ,ale nakonec jsem se oblékla a nalíčila. Vzala jsem si ty kytičkované šaty, ty co jsem přemlouvala mamku, ať mi je v Praze koupí.
.
Babí tak já běžím, Pavel už je tady. Dobře, dobře buď do večeře doma a pozdravuj ho. Jj tak pá.
Pája vypadal ještě lépe než včera, měl krásnou kostkovanou košili a bílé tričko a nagelované vlasy - slušelo mu to. Pozdravili jsme se a zamířili k lesíku. Rozuměli jsme si snad lépe než včera, byl otevřený a sladký. Pak se mě zeptal jestli bych s ním nešla do stáje pro koně, že bychom si udělali malou projížďku po Krkonoších. Já jsem samozřejmě souhlasila, takovou romantickou projížďku přeci nemůžu odmítnout ne? :) Pája připravil koně a vzal s sebou ještě nějaký košík. Zeptala jsem se ho k čemu ho má a on mi řekl, že je to překvapení. Tak jsem se dále už neptala, byla jsem zvědavá co to asi je za překvápko. Dojeli jsme k louce, Pája ke mě přišel a pomohl mi slézt z koně, já jsem strašný střevo, říkala jsem si jaký je zlatíčko a džentlmen. Tak strašně jsem mu chtěla dát pusu nebo ho alespoň obejmout, jenomže jsem se bála, že mě nebude chtít, nebo že to pokazí naše přátelství, nechtěla jsem nic pokazit. Přece jen se známe teprve jeden den.
.
Koně jsme pustili pást a já se Páji zeptala co to překvapení. Pája najednou vytáhl odněkud deku a koš plný jídla. Á tak tohle bylo to překvapení, řekla jsem mu s úsměvem. Roztáhl deku a rozložil na ní jídlo, sedli jsme si na ní a začali si povídat, jíst a strašně jsme se smáli :) To si nemusel, ale já chtěl řekl. Hezky jsme si povídali, pak jsme se šli ještě projet a závodili jsme kdo bude na koni rychlejší, nechal mě určitě vyhrát, ale já mu to nijak za zlé neměla :) Slezli jsme z koně a šli si sednout na deku, začalo už se docela stmívat a my se stále dobře bavili. Lehli jsme si na záda vedle sebe a pozorovali hvězdy, obejmul mě byla jsem ráda, že konečně udělal první krok a já si mu lehla na rameno. Pája mi začal říkat, která hvězda je která a já dělala, že mě to zajímá, ale spíše na hvězdy jsem se koukala na něj. Najednou z něj vypadlo hele není támhleto pánev? Dostali jsme oba záchvat smíchu :D Je to jasné já ho opravdu miluju, byl tak milej, krásnej, zábavnej, romantickej a zároveň něžnej, takového kluka jsem ještě nikdy předtím nepotkala.
.
Byla jsem šťastná, ještě nikdy jsem nic tak krásného necítila. Byla jsem ještě šťastnější než kdy jindy, takhle šťastná, plná energie jsem ještě nikdy předtím nebyla. Pak se naše pohledy střetly a on mi řekl, že neví, ale že se do mě asi zamiloval, místo odpovědi jsem ho políbila, a on mě objal. Bylo to tak krásné, řeknu vám, že kluka, kterého milujete a líbáte se s ním, tak je ten polibek tisíckrát krásnější než s klukem, kterého nemilujete. Začali jsme se vášnivě líbat a objímat. Nad námi svítily hvězdy a já byla ten nejšťastnější člověk na světě. Cítila jsem, že to chci, že se to asi stane. Mazlili jsme se a pak jsme se začali navzájem svlíkat, líbal mě a objímal. Byl něžný a zároveň romantický a pozorný, říkal mi jak mě miluje a že jsem krásná. Bylo to nádherný. Celý den mi bušilo srdce, měla jsem v břiše motýlky, ale byl to krásný pocit. Stálo to za to a bylo to hezký.Od té doby spolu chodíme, milujeme se a rozumíme si čím dál tím více : ) na mé krásné poprvé nikdy nezapomenu.

Hrozně jsem se nudila, tak jsem začala psát příběh :D Nikdy bych si nemyslela, že bych toho dokázala napsat tolik :D Nevím jestli si to někdo z vás přečte. Ráda bych slyšela vaše názory. Jestli se vám nebude chtít zanechávat komentář, stačí známkovat dole pod článkem hvězdičkama :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | 21. listopadu 2011 v 16:44 | Reagovat

krásný a povedený příběh .............:)

2 Mischacreizy Mischacreizy | 21. listopadu 2011 v 16:44 | Reagovat

Myslela jsem si, že kvůli tomu, že je dlouhý ho číst snad nikdo nebude :D ale děkuji moc :)

3 Lůůca Lůůca | 21. listopadu 2011 v 16:45 | Reagovat

škoda že se to vážně nestalo...

4 Baruš Baruš | 21. listopadu 2011 v 16:45 | Reagovat

Jéé moc kráásné..!! povedlo se ti to nádherné..ale jak nereálné :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.